Baner - veselemalovani.cz.jpg

Rubriky

V našem e-Shopu naleznete potřeby pro malíře obrazů. Můžete si u nás objednat kvalitní olejové barvy Bob Ross®, kvalitní ručně vyráběné štětce Bob Ross®malířská plátna  a mnoho dalších potřeb pro malování technikou "mokrá do mokré". K objednání jsou v e-Shopu i výuková DVD nebo brožury , která obsahují postupy a návody pro začátečníky. 
Video kurzy pro každého na kurzyproradost.cz

Chcete dva e-Booky o olejomalbě zdarma? 

Je to jednoduché, stačí si udělat rychlou a snadnou registraci na tomto odkazu
a hned jsou VAŠE :-)

Dobrý den,
ve dnech od 24.6 do 10.7 nám probíhá dovolená s malováním :-)


Pokud s námi potřebujete nutně cokoliv projednat, tak prosím pište SMS na +420 773 870 890 a my Vám během dne odpovíme. Telefon budeme zvedat opravdu jen výjimečně. Po ukončení dovolené se budeme snažit všechny dotazy vyřídit v co možná nejkratším termínu.
 
V případě zájmu o kurz olejomalby nám můžete zaslat SMS, také na +420 773 870 890 - ve tvaru - Jméno a příjmení, datum kurzu, město a motiv, který máte vybraný.


Děkujeme za pochopení.

Přejeme hezké a klidné léto.

Věra a Pavel Michalicovi
Jmenuji se Pavel Michalica narozený v květnu 1977 a jsem certifikovaný instruktor CRI®, CRFI® A CRWI® pro výuku olejomalby metodou Boba Rosse, vyškolený americkými instruktory firmy Bob Ross ®

A než jsem se k malování dostal, za což děkuji svojí manželce Věrce, vyučil jsem se jako strojní mechanik - opravář pro stroje a zařízení. Po vyučení jsem pracoval ve Sklárnách Kavalier v Sázavě ve vývojové dílně. Pak přišla vojna a po ní mnoho let hledání té správné práce. Vyzkoušel jsem dealeřinu, finanční poradenství, pojišťovnictví, ale nebylo to ono. Věrka je vyučená sklofoukačka pro technické sklo, tak jsme spolu začali dělat zakázky pro menší firmy, ale protože práce bohužel ubývalo , začali jsme dělat keramiku na základních a mateřských školách. Keramiku děláme stále a baví nás to, ale když už umíme učit keramiku "krok za krokem ", protože ve školce to jinak nejde, proč neučit touto metodou také něco jiného.
Přiznám se, že nejsem tak kreativní jako moje manželka a většinu skvělých nápadů má na kontě právě ona. Teď s postupem času už vím, že když mě s sebou brala na náš první kurz olejomalby, že to měla tak trochu promyšlené dopředu. Zkrátka , malování se mi zalíbilo, absolvoval jsem potřebné kurzy v Německu a udělal si certifikáty. Nyní už mohu tuto skvělou a jednoduchou techniku učit i další lidi jako jsem byl já sám, to znamená ty kteří třeba umí namalovat jen tužkou prasátko :-)
Pavel.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one