Baner - veselemalovani.cz.jpg
Jmenuji se Pavel Michalica narozený v květnu 1977 a jsem certifikovaný instruktor CRI®, CRFI® A CRWI® pro výuku olejomalby metodou Boba Rosse, vyškolený americkými instruktory firmy Bob Ross ®

A než jsem se k malování dostal, za což děkuji svojí manželce Věrce, vyučil jsem se jako strojní mechanik - opravář pro stroje a zařízení. Po vyučení jsem pracoval ve Sklárnách Kavalier v Sázavě ve vývojové dílně. Pak přišla vojna a po ní mnoho let hledání té správné práce. Vyzkoušel jsem dealeřinu, finanční poradenství, pojišťovnictví, ale nebylo to ono. Věrka je vyučená sklofoukačka pro technické sklo, tak jsme spolu začali dělat zakázky pro menší firmy, ale protože práce bohužel ubývalo , začali jsme dělat keramiku na základních a mateřských školách. Také vyrábíme medaile nejen pro Prvňáčky :-)  Keramiku s dětmi děláme stále a baví nás to, ale když už umíme učit keramiku "krok za krokem ", protože ve školce to jinak nejde, proč neučit touto metodou také něco jiného. 
Přiznám se, že nejsem tak kreativní jako moje manželka a většinu skvělých nápadů má na kontě právě ona. Teď s postupem času už vím, že když mě s sebou brala na náš první kurz olejomalby, že to měla tak trochu promyšlené dopředu. Zkrátka , malování se mi zalíbilo, absolvoval jsem potřebné kurzy v Německu a získal oprávnění vyučovat olejomalbu metodou Bob Ross. Nyní už mohu tuto skvělou a jednoduchou techniku učit i další lidi jako jsem byl já sám, to znamená ty kteří třeba umí namalovat jen tužkou prasátko :-)
Pavel.jpg
Level I CRI

Level I CRI

Level II CRI

Level II CRI

Level III CRI

Level III CRI

Level I CRFI

Level I CRFI

Level II CRFI

Level II CRFI

Level III CRFI

Level III CRFI

Level I CRWI

Level I CRWI

Level II CRWI

Level II CRWI

Level III CRWI

Level III CRWI

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one