Zde nám můžete zanechat své názory, postřehy nebo se podělit o své dojmy s ostatními :-)

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3905"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj, jak je to s malováním květin? Budeme je už brzy malovat? Marie
Dobrý den, mám prosbu zda byste mi napsal, budete-li v květnu nebo v červnu pořádat nějaký kurz v Praze, pracuji na směny a mám problém se na kurz v Praze dostat, děkuji za info, zdravím vás.
@Robo: Na wetcanvas je diskusia na túto tému:
http://www.wetcanvas.com/forums/showthread.php?t=325118
Väčšinou tam odporúčajú pridať ľanový olej a terpentín.

Ja som použil tekutú bielu celkovo asi trikrát, kým som prišiel na to, že alla prima mi v podobe, v akej ju prezentuje Ross, nevyhovuje. Takže síce jeho farby používam (aj preto, že zatiaľ inú značku nekúpil), ale pracujem vo vrstvách.
Dobrý den, teoreticky ji použít můžete, ale je potřeba ji správně naředit, ale nevím zda olejem nebo terpentýnem, ještě jsem to nezkoušel. Kupuji přímo podkladovou olejovou, je to jistota :)
Možem použiť ako podkladovú farbu titanium white?mám jej 60 ml.Alebo musí byť tá orig.Bob Ross ?Tú nemám.
Ano,po skončení kurzu vydávám osvědčení o absolvování kurzu.
Dobry den, mám zajem o kurz , avšak nikde na strankach jsem neobjevila, jestli se vydava na konci kurzu certifikat anebo aspon osvedceni o absolvovani kurzu. Dekuji za odpoved.
Milá Lenko,dívám se na stránky a čtu co vás zajímá. Diplom za účast kurzu ti může být vystavený. Je pro radost. Certifikaci získáš na Floridě nebo Berlíně, krásný den Marie
Už dvakrát jsem se zúčastnila kurzu a musím říct, že jsem malování úplně propadla. Je to nádherný koníček. Všem doporučuji.
Dobrý den, už je možné objednat štětce a barvy? Děkuji za odpověď
Ano ,štětce a barvy je možné objednávat již od 14.1.2013
Dobrý den, vždy když se nahlásí zájemce o kurz, který potřebuje bezbariérový přístup, snažíme se vyjít vstříc a takové místo zajistit. Pro podrobnější informace stačí prozvonit nebo zaslat SMS na číslo 773 870 890 a zavoláme nazpět. S pozdravem Věra a Pavel
03.10.2018 07:59:08
Pavel Michalica
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one